• Balkánský sýr

  Vážení zákazníci, abychom předešli zbytečným spekulacím, tak sami hlásíme, že časopis D-Test provedl test našeho balkánského sýra, který nedopadlo dobře a to z důvodu špatné deklarace na etiketě. Na etiketě…

  Datum: 7.6.2017 Celá novinka

  Balkánský sýr

  Vloženo: 7.6.2017

  VScreenshot 2017-06-07 17.28.44ážení zákazníci, abychom předešli zbytečným spekulacím, tak sami hlásíme, že časopis D-Test provedl test našeho balkánského sýra, který nedopadlo dobře a to z důvodu špatné deklarace na etiketě.
  Na etiketě má být dle legislativy uveden obsah sušiny a tuku v sušině a to na naší etiketě chybí, z tohoto důvodu byl náš sýr hodnocen velmi nízkou známkou. Tuto chybu odstraníme a etiketu samozřejmě opravíme.

  Dalí výrazná odchylka je v obsahu tuků, kde má D-Test uvedeno, že deklarujeme 11,9 a skutečnost je 19,9, jak je ale i na etiketě patrné, tak deklarujeme 18%, odchylka je tedy výrazně menší a jako ve všech uvedených parametrech kladná.

  Chtěli bychom podotknout, že mikrobiologické vyšetření dopadlo naopak velmi dobře a chyba na etiketě nemá nejmenší vliv na kvalitu obsahu.

  Přikládáme i výsledky hodnocení našeho balkánu.

 • Zrušení tras 8 a 52

  Vážení zákazníci, zrušili jsme trasy 8 (Slaný, Smečno, Kladno, Holubice) a 52 (Hostivice, Řeporyje, Zbuzany, Sobín, Rudná, Chýně). Vybrané zastávky byli přesunuty do tras 20 a 22. Pokud byla Vaše…

  Datum: 5.6.2017 Celá novinka

  Zrušení tras 8 a 52

  Vloženo: 5.6.2017

  Vážení zákazníci,

  zrušili jsme trasy 8 (Slaný, Smečno, Kladno, Holubice) a 52 (Hostivice, Řeporyje, Zbuzany, Sobín, Rudná, Chýně). Vybrané zastávky byli přesunuty do tras 20 a 22. Pokud byla Vaše zastávka zrušena, zkuste naší službu Nákup z farmy a po dohodě lze Váš nákup dovézt na smluvené místo. Více na www.nakupzfarmy.cz

  Děkujeme za pochopení

 • Máslo- vyřešeno

  Vážení zákazníci, problém s máslem jsme již vyřešili a bude tedy opět na autech. Problém byl v elektrickém teploměru, který využíváme při výrobě, který ukazoval nespárvnou teplotu. Bohužel u našeho…

  Datum: 5.6.2017 Celá novinka

  Máslo- vyřešeno

  Vloženo: 5.6.2017

  Vážení zákazníci,
  problém s máslem jsme již vyřešili a bude tedy opět na autech.
  Problém byl v elektrickém teploměru, který využíváme při výrobě, který ukazoval nespárvnou teplotu. Bohužel u našeho stylu výroby změna teploty byť o pár stupňů ihned projeví na výsledném produktu.

 • Máslo

  Vážení zákazníci, v poslední době jste měli oprávněné připomínky ke kvalitě našeho selského másla. Přestože máslo splňuje všechny hygienické parametry, chuťově a vůní to zkrátka nebylo ono, máte pravdu. Od…

  Datum: 3.6.2017 Celá novinka

  Máslo

  Vloženo: 3.6.2017
  Vážení zákazníci, v poslední době jste měli oprávněné připomínky ke kvalitě našeho selského másla. Přestože máslo splňuje všechny hygienické parametry, chuťově a vůní to zkrátka nebylo ono, máte pravdu. Od pondělka 5.června tedy dočasně výrobu másla pozastavujeme, příčinu už jsme zjistili, a během několika dnů tedy provedeme taková opatření, abyste mohli opět plně spokojeni. Za všechny reklamace samozřejmě obdržíte náhradu, za problémy s máslem se velmi omlouváme, o opětovném zahájení jeho prodeje Vás budeme informovat.
  Děkujeme za pochopení.
 • Tropické teploty

  Vážení zákazníci, v současných extrémních teplotách, které v současné době sužují naší republiku, mléko a mléčné výrobky pasterizované pouze šetrnou pasterací velmi trpí a může docházet k rychlejšímu kažení. Samozřejmě…

  Datum: 30.5.2017 Celá novinka

  Tropické teploty

  Vloženo: 30.5.2017

  Vážení zákazníci,

  v současných extrémních teplotách, které v současné době sužují naší republiku, mléko a mléčné výrobky pasterizované pouze šetrnou pasterací velmi trpí a může docházet k rychlejšímu kažení.

  Samozřejmě Vám takto zkažené mléko či mléčné výrobky budeme kompenzovat a při příštím nákupu můžete požadovat náhradu zdarma.

  Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace.

 • Pondělní svátky

  Vážení zákazníci, v pondělí 1.5. a 8.5. nebudou naše rozvozy probíhat. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné svátky.

  Datum: 25.4.2017 Celá novinka

  Pondělní svátky

  Vloženo: 25.4.2017

  Vážení zákazníci,

  v pondělí 1.5. a 8.5. nebudou naše rozvozy probíhat.

  Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné svátky.

Proč se u nás registrovat?
Nákup z farmy - první online farmářské tržiště

Používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. více informací

Na našem e-shopu používáme cookies pro analytický nástroj Google Analytics. Více informací naleznete v článku Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů.

Zavřít