Dovolená na farmě

Soutěžte s námi o dovolenou na farmě

Pro vkládání kódů se musíte přihlásit.

Pravidla

Ceny

1. cena: Týdenní pobyt v penzionu na farmě pro 4 osoby.
2. cena: Týdenní pobyt v penzionu na farmě pro 2 osoby.
3. cena: Víkendový pobyt v penzionu na farmě pro 4 osoby.
4. cena: Víkendový pobyt v penzionu na farmě pro 2 osoby.
5. – 8. cena: Poukaz na nákup výrobků pořadatele v hodnotě 1.000Kč.
9. – 20. cena: Zástěra a chňapka s logem pořadatele.
21. – 40. cena: Šálek na kávu s podšálkem logem pořadatele.
41. – 60. cena: Hrnek na mléko s logem pořadatele.

 

Jak získat soutěžní karty

Soutěžící obdrží za každý nákup nad 140 Kč jednu soutěžní kartu s unikátním kódem. Za nákup je možné získat neomezený počet karet v závislosti na jeho celkové výši (140 Kč – 1 karta, 280 Kč – 2 karty atd.). Karty si soutěžící nemůže vybírat, ale dostává je náhodně.

Se soutěžní kartou je možné soutěžit dvěma způsoby.

PRVNÍ ZPŮSOB spočívá v prostém sbírání karet, když za 6 nasbíraných karet obdrží soutěžící výrobek pořadatele dle vlastního výběru. Seznam výrobků je uveden na webu (mimo celé koliby a sýrového dortu). Kartička, která již byla použita pro získání výrobku bude označena rozvozcem a nemůže již být použita znovu pro získání výrobku zdarma, ale může být použita v soutěži o hlavní ceny.

DRUHÝ ZPŮSOB spočívá ve sbírání karetních sérií a soutěží se o hlavní ceny. Pro účast v této části soutěže se musí soutěžící zaregistrovat na webu pořadatele, čímž dostane možnost nahrávat soutěžní kódy do systému. Soutěžící, který je již zaregistrován pro odběr SMS, tak novou registraci neprovádí.

Karetní série

Celkem je možné nasbírat 36 soutěžních karet rozdělených do 6 sérií- 1. Polní práce (traktor), 2. Kravín (kráva s teletem), 3. Svoz mléka (cisterna), 4. Výrobky (lahev mléka), 5. Rozvoz (dodávka) a 6. Žolík (nápis Mléko z farmy).

Karetní série tedy velmi zjednodušeně popisují fáze, díky kterým se mléko dostane až na Váš stůl.

Každá kategorie pak obsahuje 6 barevných variant jednoho obrázku. Cílem hry je tedy sesbírat 6 barevných variant (a tedy unikátních kódů) jednoho obrázku a tím ukončit sérii. Každá série reprezentuje jednu z částí výrobního cyklu mléka a je tedy nutné tuto logickou posloupnost dodržovat i ve sbírání.
Například: Soutěžící, který nasbírá kompletní 3. a 4. sérii dosáhne horšího výsledku než ten, který ukončil pouze sérii č.1.
V PRŮBĚHU SOUTĚŽE JE MOŽNÉ SAMOZŘEJMĚ SBÍRAT SÉRIE PRŮBĚŽNĚ. UKONČENÉ SÉRIE A LOGICKÁ POSLOUPNOST SE HODNOTÍ AŽ PŘI UKONČENÍ SOUTĚŽE.

Vložený kód odpovídající kartě tuto kartu otočí a objeví se její líc.

V každé sérii (vyjma žolíků) může soutěžící jednou použít kartu žolíka místo jakékoliv jiné karty. Pokud po použití žolíka sesbírá i kartu, za kterou žolíka použil a bude ho chtít za tuto vyměnit, tak se kód z žolíka stává neplatným a není možné ho již využít.

Karty je možné u rozvozových aut směnit za ty, které soutěžící potřebuje a to principem 2:1 za běžné karty a 4:1 za žolíky. Za 2 (4 v případě žolíka) karty si může soutěžící vybrat kartu jinou, která mu více vyhovuje. Tuto výměnu je nutné předem domluvit přes e-mail soutez@mlekozfarmy.cz a to vždy minimálně s denním předstihem před požadovaným doručením (dnem závozu). Vyměněné kódy z karet budou zneplatněny a nebude možné je použít. Karty, které chce soutěžící vyměnit, nesmí být použity pro výběr výrobku zdarma (nesmí být označeny).

Termíny

Soutěž začíná 2.2. 2015.

Soutěžní kartičky budou vydávány do 25.7. 2015 a následující týden je určen pro vydávání garantovaných cen, či výměnu karet.

Dne 3. srpna 2015 bude vyhodnocen výherce, který ukončil nejvíce karetních sérií v logickém pořadí.

Sociální sítě

Řekněte svým známým, že s námi soutěžíte a využijte možnost sdílení buď na Facebooku, nebo na Twitteru.

Kompletní pravidla v PDF.

Proč se u nás registrovat?

Používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. více informací

Na našem e-shopu používáme cookies pro analytický nástroj Google Analytics. Více informací naleznete v článku Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů.

Zavřít