O chovu

slepicehrad
Vážení zákazníci, navázali jsme spolupráci s naším kolegou farmářem panem Ondřejem Bačinou z Klíčan a náš sortiment jsme rozšířili o čerstvá vejce z klíčanského chovu.

Klíčanské nosnice jsou chovány v komfortním přirozeném prostředí nových voliér rekonstruovaných v roce 2012 a splňujcích všechny standardy zvířecího wellfare.
Slepice tedy nejsou zavřené pouze v malých klecích s minimem prostoru, ale mohou se volně pohybovat po prostorách voliéry, hřadovat, hrabat, popelit se a prostě se chovat tak, jak se slepice přirozeně chovají. Na druhou stranu voliéra poskytuje i klidná místa vhodná pro snášení vajec, kde slepice nic neruší.

Protože se farma věnuje nejenom produkci vajec, ale také rostlinné výrobě, jsou nosnice krmeny výhradně krmivem z vlastní produkce, které se skládá převážně z kukuřice a pšenice. Jedná se tedy o čistě přírodní krmivo bez jakýchkoliv chemických přídavků. Vaječný žloutek má pak správnou tmavou barvu a celé vejce i tradiční chuť.

 

 

O vejcích

vejce

vejce2Protože je naše filozofie založena na čerstvé produkci, jsou vajíčka bezprostředně po snesení sebrána, roztříděna a distribuována k zákazníků.

Jsme tedy schopni garantovat tu nejvyšší jakost a to Extra A, která zaručuje, že vejce je po snůšce okamžitě vytříděno a k vám se dostane nejpozději do týdne po snůšce.

 

 

 

Proč se u nás registrovat?

Používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. více informací

Na našem e-shopu používáme cookies pro analytický nástroj Google Analytics. Více informací naleznete v článku Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů.

Zavřít