Nový web

Datum: 16.3.2014

Vážení zákazníci,

dnes jsme spustili novou verzi našeho webu, která obsahuje několik nových funkcí, které by Vám měly zpříjemnit vyhledávání zastávek a celkový pobyt na webu.

Co nového na webu najdete:

  1. U výrobků naleznete i nutriční hodnoty. Je ale nutné brát na vědomí, že naše mléko není homogenizované a tudíž se ve skutečnosti mohou hodnoty drobně odchylovat.
  2. U rozvozových tras a na domovské stránce naleznete tlačítko „Zastávky v okolí“, které na základě vašich GPS souřadnic najde nejbližší zastávky.
  3. Mapa v Rozvozových trasách byla také přepracována, takže teď čím více mapu přibližujete, tím detailnější informace dostáváte.
  4. V sekci Pro zákazníky najdete mimojiné nejčastěji kladené dotazy a odpovědi.
  5. U výrobků se teď zobrazují i doporučené recepty, které se z daného výrobku dají připravit.
  6. Novinky, recepty a výrobky jsou propojené s Facebookem a Twitterem, můžete tedy pohodlně přidávat komentáře nebo vše „lajkovat“ a sdílet.
  7. Uživatelský profil pro správu SMS a newsletterů byl také vylepšen, takže teď můžete odebírané newslettery a sledované zastávky spravovat na jednom místě.

Věříme, že budete spokojeni.

Vaše Mléko z farmy

Zpět na Novinky

Proč se u nás registrovat?
Nákup z farmy - první online farmářské tržiště

Používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. více informací

Na našem e-shopu používáme cookies pro analytický nástroj Google Analytics. Více informací naleznete v článku Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů.

Zavřít