POZOR ZMĚNY SUDÝCH TRAS

Datum: 26.5.2011

Vážení zákazníci, chceme Vás touto cestou informovat o tom, že v průběhu příštího týdne tj. od 23.5. do 28.5. 2011 bude uskutečněna řada změn na našich původních SUDÝCH rozvozových trasách. Již tento týden jsme na Vaše přání postupně zaváděli nové SUDÉ trasy a důsledkem toho docházelo k organizačním změnám ( Kralupy, Slaný, Kladno, Velké Přílepy, Horoměřice, Nebušice ), které Jste nemuseli včas zaregistrovat.
Chceme se touto cestou omluvit všem našim stálým zákazníkům, kteří nebyli z jakýchkoliv důvodů obslouženi na původních místech a časech a chceme je poprosit o zvýšenou míru trpělivosti. Věříme, že uvedené změny, které budou postupně prezentovány v místních periodikách i celoplošnou reklamou, přispějí ke zkvalitnění a rozšíření naší služby. Dále Vás zdvořile žádáme, aby Jste v tomto období s větší intezitou sledovali naše nově upravené webové stránky, na kterých budou všechny změny do 22.5. zaneseny. Upozorňujeme Vás též na možnost automatického zasílání všech novinek na Váš osobní email.
Jěště jednou se omlouváme a těšíme se na další mléčná setkání.

Ing. Miller Jan Mléko z farmy

Zpět na Novinky

Proč se u nás registrovat?
Nákup z farmy - první online farmářské tržiště

Používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. více informací

Na našem e-shopu používáme cookies pro analytický nástroj Google Analytics. Více informací naleznete v článku Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů.

Zavřít