ROZŠÍŘENÍ SUDÝCH ROZVOZOVÝCH TRAS

Datum: 1.6.2011

Vážení zákazníci, od 1. června 2011 jsme s definitivní platností rozšířili naše sudé rozvozové trasy do nových obcí v okolí Kladna, Kralup nad Vlt. a dalších městských částí Prahy.

Jedná se o Nové Strašecí, Stochov, Tuchlovice, Kamenné Žehrovice, Velká Dobrá, Velké Přítočno, Hostouň, Unhošť, Červený Újezd, Drahelčice, Rudná, Řež, Máslovice, Zlončice, Chvatěruby. Dále pak
o městské části Prahy Bubeneč, Dejvice, Barrandov, Jinonice, Velká a Malá Ohrada, Motol, Košíře a Břevnov. Též jsme naší službu nově zavedli na Zbraslav a Radotín.

V souvislosti s tímto rozšířením proběhly i drobné úpravy prodejních časů na původních sudých trasách. Chceme Vás touto cestou požádat o větší míru trpělivosti a shovívavosti, hlavně na nově vytvořených trasách, kde může zpočátku docházet k drobným organizačním nedopatřením. Zároveň Vás žádáme o intenzivnější sledování našich webových stránek, kde jsou všechny nové sudé trasy a změny časů původních tras zaneseny. Těšíme se na společná mléčná setkání.

Ing. Miller Jan

Zpět na Novinky

Proč se u nás registrovat?
Nákup z farmy - první online farmářské tržiště

Používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. více informací

Na našem e-shopu používáme cookies pro analytický nástroj Google Analytics. Více informací naleznete v článku Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů.

Zavřít