×

Syrovátkový nápoj Jonáška

Syrovátkový nápoj obsahuje celou škálu živin totožných s mlékem (mléčné bílkoviny, laktózy, minerální látky, vitamíny), přitom se vyznačuje příjemnou ovocnou chutí.

Syrovátkový nápoj představuje potravinu moderního zdravého životního stylu. Působí blahodárně svými účinky na celý organismus.

Syrovátka je významná surovina obsahující celou řadu tělu prospěšných látek.
Napomáhá odvádět toxické látky z organismu, celkově pročišťuje organismus a podílí se na lepším trávení, čistí střeva a pomáhá obnovit přirozenou mikroflóru, podporuje činnosti ledvin, upravuje metabolizmus, zlepšuje látkovou výměnu a účinně napomáhá snižování cholesterolu. Zabraňuje zánětům žaludku a střev, dodává tělu důležité minerály. Pozitivně ovlivňuje stavbu zubů a kostí. Obsah bílkovin se podílí na stavbě svalstva. Je nízkokalorickým nápojem i potravinou, vhodná při snižování nadváhy.

Dodává plnohodnotné mléčné živiny – mléčné bílkoviny – albuminy a globuliny, laktózu, vitamíny, minerální látky. Obsahuje lecitin, jenž napomáhá při zvýšeném cholesterolu v krvi. Dále obsahuje L-karnitin, který je vhodný proti únavě.

Pomerančová a jablečná šťáva představuje významný zdroj přírodního vitamínu C. Obsahuje i další látky důležité pro výživu člověka, jako například pektin, vlákninu, bioflavonoidy a kryptoxanin. Pomerančová i jablečná šťáva je lahodná v chuti a příznivě ovlivňuje chuť celého nápoje.

Proč se u nás registrovat?
Nákup z farmy - první online farmářské tržiště

Používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. více informací

Na našem e-shopu používáme cookies pro analytický nástroj Google Analytics. Více informací naleznete v článku Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů.

Zavřít